Tomasz, lat 34. Szukam dziewczyny z okolic Tczewa, woj. pomorskie, lub z okolic Gdańska.

Staram się żyć według zasad Biosłone. Jestem spokojnym, wrażliwym i myślę, że przyjacielskim facetem. Nie mam żadnych nałogów. Mam 173 cm wzrostu i teraz ważę tylko około 63 kg. Mój e - mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .


Poznam dziewczynę, kobietę stosującą lub popierającą zasady Biosłone.

Mężczyzna, wysoki brunet (181 cm wzrostu, 77 kg wagi), stanu wolnego, po studiach, pracujący i mieszkający już na stałe w Warszawie, mający pozytywne nastawienie do życia, troskliwy, przyjacielski, potrafiący słuchać i opowiadać, zaprogramowany do życia w rodzinie. Stosuję zasady Biosłone od ponad roku. W zasadzie to nic poważnego mi nie dolega, a stosuję je, aby cieszyć się zdrowiem mimo wszystko.


Poznam dziewczynę w wieku do lat trzydziestu, stanu wolnego, ceniącą sobie zdrowy tryb życia (zasady Biosłone), dla której ważna jest rodzina posiadająca wartości w życiu, o dobrym sercu (tu Biosłone pomoże, ale też chodzi o podejście do ludzi i świata, empatia wskazana). Za dużo nie ma co wymagać, bo i tak wszystko wyjdzie "w praniu". Czekam na odpowiedzi najchętniej od pań z Warszawy. Podaję e - mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Na wszystkie maile odpowiem.


Bitwoman. Organizacja towarzyskich spotkań przy kawie.

Szukam kobiet z Krakowa i okolic (w stronę Warszawy), wiek 25 - 35 lat, stosujących zasady Biosłone, w celu organizowania spotkań towarzyskich przy kawie. Jeżeli tak jak ja, potrzebujesz przegadać z kimś pewne tematy, a mąż nie za bardzo się do tego nadaje napisz. Mój e - mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .


Piotr. Szukam wolnej kobiety.

Jestem spokojny, szczery, wierny, bez nałogów, wzrost 176, waga 60, wykształcenie wyższe. Zachęcam panie do kontaktu, e - mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .


Margoled. Chętnie poznam miłego pana z Warszawy.

Porozmawiam o zdrowiu, a nie o chorobach, jak z większością ludzi, których znam. Jestem młodą duchem 55 - ciolatką, super zdrową, (lata na Biosłone), 168 cm, 61 kg, wykształcenie wyższe, lubię sport uprawiać, nie oglądać.

© Radiobiosłone & Wydawnictwo Biosłone