Reklamy i ogłoszenia

Tutaj można zamieścić ogłoszenie dotyczące kupna, sprzedaży, zamiany, również ogłoszenie towarzyskie. Przykładem takiego ogłoszenia jest sprzedaż nieruchomości, kupno smachodu, sprzedaż mebli, itd.

Można również zamieścić reklamę swojej firmy.

Można również wykorzystać inne strony Radiabiosłone po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zachęcamy do wykorzystania naszej radiowej emisji. W tym celu lektor/rzy nagrają dźwięk reklamowy, ogłoszeniowy, który będzie emitowany w czasie, który zostanie ustalony przez reklamodawcę, bądź ogłoszeniodawcę.

Kolejną możliwością jest sponsorowanie danej audycji, bądź konkursu.

Szczegółowe informacje: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. tel. 693-281-381


Tomasz, lat 34. Szukam dziewczyny z okolic Tczewa, woj. pomorskie, lub z okolic Gdańska.

Staram się żyć według zasad Biosłone. Jestem spokojnym, wrażliwym i myślę, że przyjacielskim facetem. Nie mam żadnych nałogów. Mam 173 cm wzrostu i teraz ważę tylko około 63 kg. Mój e - mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .


Poznam dziewczynę, kobietę stosującą lub popierającą zasady Biosłone.

Mężczyzna, wysoki brunet (181 cm wzrostu, 77 kg wagi), stanu wolnego, po studiach, pracujący i mieszkający już na stałe w Warszawie, mający pozytywne nastawienie do życia, troskliwy, przyjacielski, potrafiący słuchać i opowiadać, zaprogramowany do życia w rodzinie. Stosuję zasady Biosłone od ponad roku. W zasadzie to nic poważnego mi nie dolega, a stosuję je, by cieszyć się zdrowiem mimo wszystko. 

Poznam dziewczynę w wieku do lat trzydziestu, stanu wolnego, ceniącą sobie zdrowy tryb życia (zasady Biosłone), dla której ważna jest rodzina posiadająca wartości w życiu, o dobrym sercu (tu Biosłone pomoże, ale też chodzi o podejście do ludzi i świata, empatia wskazana). Za dużo nie ma co wymagać, bo i tak wszystko wyjdzie w "praniu". Czekam na odpowiedzi najchętniej od pań z Warszawy. Podaję e - mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Na wszystkie maile odpowiem.

© Radiobiosłone & Wydawnictwo Biosłone