Słuchaj uważnie audycji Radiabiosłone zatytułowanej "Konkurs RadiaBiosłone – ciałko ketonowe" i już teraz wyślij maila z prawidłową odpowiedzią na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , żeby wygrać kolejne tomy książek "Zdrowie na własne życzenie" autora Józefa Słoneckiego. Maile możecie wysyłać do 24.12.2012 roku do godziny 12:00, a wieczorem po 18:00 ogłosimy zwycięzców. Sponsorem nagród jest Adam.

Adam zakupił kilkadziesiąt książek "Zdrowie na własne życzenie" z przeznaczeniem do wykorzystania w konkursach Radiabiosłone. Celem naszego słuchacza jest propagowanie idei prozdrowotnej ruchu Biosłone.

Laureatami konkursu telefonicznego w dniu 05.10.2012 roku zostali: Dariusz Pulka z Piaseczna, Elżbieta Janik z Włocławka i Paweł Bruger ze Skierniewic.

Gratulujemy kolejnym laureatom konkursu z dnia 26.08.2012 roku! Książki "Zdrowie na własne życzenie wygrali: Michał Ratajczak, Zbigniew z Lidzbarka Warmińskiego, Paweł Zalewski z Łomży, Piotr Ściwiarski z Radomia.

Maria Niesułowska: "Otrzymałam nagrodę za udział w konkursie, książki pana Józefa Słoneckiego i to z autografem, co jest dla mnie bardzo ważne. Dziękuję panu Słoneckiemu, panu Adamowi, który nagrody ufundował i panu za Radiobiosłone. Słucham kiedy tylko mogę, wkłada pan ogrom pracy i zaangażowania w to dzieło. Żywię wielki szacunek dla pana. Jeszcze raz dziękuję za książki."

Gratulujemy kolejnym laureatom w konkursie dotyczącym szkodliwości szczepień! 04.08.2012 książki "Zdrowie na własne życzenie" wygrali: Marcin Dyguś z Tychów, Dariusz Majda z Bydgoszczy, Maria Niesułowska z miejscowości Bibice, Marlena Wietrzyńska z Warszawy, Bożena Jakubowska z miejscowości Węgrzce Wielkie, Mariusz Woszczyk z Radomska, Monika Famulska z miejscowości Rozprza, Żaneta Śniegoń z miejscowości Wola Piotrowa, Krzysztof Konarski w Wadowic, Paulina Dembska z Lubiąża, Krzysztof Jankun z Bartoszyc.

Laureatami konkursu z dnia 14.07.2012 zostali: Joanna Ciążyńska i Jolanta Bień z Krakowa. Gratulujemy!

Laureaci konkursu z okazji pierwszej rocznicy działalności Radiabiosłone: Ewa Kramarczuk z Lublina, Anna Leszczyńska z Mysłowic, Elżbieta Adamczyk z miejscowości Siedliska, Alicja Bednarska ze Skierniewic, Jerzy Jaworski z Bielska Podlaskiego, Klaudia Bałazy z Krakowa, Bartosz Kubiak z Torunia i Robert Cieśluk z Bielska Podlaskiego. Gratulujemy i życzymy owocnego czytania nagród!

Gratulujemy kolejnym laureatom! W dniu 17.06.2012 roku książki wygrali: Halina Baran z Katowic, Mariusz Dąbrowa z Ząbek, Andrzej Sierdziński z Ustki, Beata Bogdanowicz z Białegostoku.

Gratulujemy laureatom konkursu niespodzianki, zorganizowanego przez Adama z okazjii dnia 01.06.2012! Książki wygrali: Elżbieta Krystoń z Poznania, Małgorzata Trybalska z Biłgoraja, Sebastian Chuszno z Warszawy, Ewelina Wójcik z Mysłowic, Ryszard Świgoński z Wrocławia.

Gratulujemy kolejnym laureatom! W dniu 01.06.2012 roku książki wygrali: Bartosz Kubiak z Torunia i Dominik Gałązka z Gdańska.

Dominik Gałązka: "Całe życie jeszcze kilka miesięcy temu było zupełnie inne niż dzień dzisiejszy. Od kilku lat byłem świadomy, że propaganda koncernów bezpośrednio decyduje o naszym życiu, ale nie wiedziałem, że da się przed tym uchronić. I tu wspaniale zostałem zaskoczony, bo ruch Biosłone okazał się schronieniem i odpowiedzią na wszystkie dręczące mnie pytania."

Bartosz Kubiak: "Najbardziej w ruchu Biosłone podoba mi się prosta i logiczna wiedza przekazywana w eter, która zachęca do wzięcia swojego zdrowia we własne ręce."

Gratulujemy kolejnym laureatom! W dniu 20.05.2012 roku książki wygrali: Mariusz Łosiak z Łodzi, Jolanta Panicz z Częstochowy, Michał z Wrocławia, Magdalena Wróbel z miejscowości Białki Dolne, Edyta Pacuda z miejscowości Kopalnia, Joanna Makowska z Sosnowca, Marcin Piasek z Tarnowa.

Anna Chodubska z Siemianowic Śląskich kolejną laureatką konkursu z dnia 03.05.2012. Serdecznie gratulujemy!

Renata Rybicka w dniu 01.04.2012 została kolejną laureatką konkursu!

Urszula Kasperek z Bielefeld i Kamil Morawski z Katowic kolejnymi laureatami konkursu niespodzianki z dnia 08.03.2012. Gratulujemy!

W dniu 04.03.2012 książki "Zdrowie na własne życzenie" wygrała kolejna słuchaczka radia, wokalistka znana w kraju i za granicą, Gosia Andrzejewicz. Serdecznie gratulujemy!

www.gosiaandrzejewicz.pl
www.facebook.com/gosiaofficial
http://www.youtube.com/GosiaAndrzejewiczTV 


05.02.2012 roku książki "Zdrowie na własne życzenie" wygrał Maciej Stobiński z Wrocławia. Serdecznie gratulujemy!

W poprzednim konkursie 08.01.2012 dwa tomy książki "Zdrowie na własne życzenie" wygrał Sławek z Poznania. Serdecznie gratulujemy!

© Radiobiosłone & Wydawnictwo Biosłone